О Нас

Майстерня естрадно-циркового мистецтва «Комплімент» була створена нами  у 2008 році, керівники Венціславскій Іван і Саксонова Катерина. Ми є професійні артисти цирку та естради, дипломовані режисер та хореограф-постановник, учасники багатьох європейських циркових шоу програм, лауреати бронзової премії на цирковому фестивалі у Румунії. За багато років придбали не змінний досвід у постановці професійних циркових вистав. Ідея поєднати театр, цирк і хореографію стала основним напрямком  в навчанні учнів в майстерні «Комплімент». Головна мета майстерні – зробити авторську школу мистецтв, яка поєднає всі ці напрямки і буде готувати професійних артистів. Також найближчі роки  ми плануємо створювати професійні дитячі циркові шоу, які будуть наповнені оригінальними трюками, яскравими костюмами, видовищними номерами. Щоб показати які талановиті діти живуть у нашій країні. Адже дорослих циркових шоу багато , а дитячих ніхто не робить і не показує.  На даний момент в майстерні займається понад 180 дітей у віці від 5 до 16 років. Багато учнів є з багатодітних сімей, з сімей чиї батьки захищають нашу країну в АТО та нажаль діти які втратили своїх батьків в АТО.Навчають дітей професійні дипломовані  педагоги, колишні і діючі артисти цирку: Куринский О.Ю., Пінчук С.В., Григор'єва А.С., ВенцІславська О.В. і керівники Венціславскій Іван і Саксонова Катерина. Учні майстерні неодноразово ставали переможцями та володарями Гран Прі Всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів! Були учасниками телешоу «Україна має талант 6»,"Україна має талант діти2", Отримали диплом «Обдаровані діти України», Лауреати фестивалю циркового мистецтва «Яскрава арена Днепропетровська 2013,2015,2017», Гран Прі телефестивалю «Зірка Фест» «З Україною в серці», лауреати Першої премії всеукраїнського фестивалю «Нове поколение 2014,2015 », Лауреати Першої премії конкурсу« Таланти Деснянщини» 2013, Володарі Гран Прі міжнародного фестивалю« Соняшник »в 2014, 2015р., володарі Гран Прі всеукраїнського фестивалю конкурсу« KIEV FAMILY FAST »2014, 2015. Неодноразові володарі спец призів від членів журі за «Краща постановка групового номера», «Краща балетмейстерська робота», «Краща постановка шоу», «За високий рівень виконавської майстерності».Учні майстерні брали участь у багатьох благонійних заходах за участю зірок української естради,Працювали із такими артистами, як Олег Скрипка, Наталья Могілевська, Олександр Панамарьов та багато інших. Неоднаразово приймали участь у випускних Гала виставах Академії естрадного та циркового мистецтв ім. Л. Утьосова. Випускники майстерні на разі є студентами Муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв.

Майстерня неодноразово змінювала своє місце розташування і з 2011 р знайшла свій будинок в чудовому колективі ліцею № 293 Деснянського району м.Києва, під керівництвом творчої особистості директора Костіної Л.Ю., яка дала можливість ,  розвиватися творчості юних талантів і підкорювати нові вершини. В 2018 році майстерня естрадно-циркового мистецтва «Комплімент» відзначить  10 років свого існування яскравим  концертом.

Це буде феєричне шоу - вистава , яка поєднає в собі театр , цирк та хореографію. На цю шоу-виставу ми плануємо запросити відомих діячів культури та мистецтв у сфері цирку та хореографії . Директора національного цирку України Шевченко Л.О, ректора муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв  Корнієнко В.В.,  Адміністрація Державної компанії пересувних циркових колективів України, викладачів університету театру кіно і телебачення , режисерів та хореографів постановників.  А також представників різних мас-медіа .

Педагогічний колектив сумлінно й відповідально ставиться до роботи. Завдяки наполегливій праці педагогів, вихованці майстерні вдосконалюють свою виконавську майстерність, наближаючи її до професіоналізму. Керівники колективу на своїх заняттях  переносять знання та уміння здобуті за багато років артистичної діяльності, добирають доцільні методи, форми, об’єднують різні жанри в одному концертному номері, намагаються розкрити театральній зміст кожної постановки.

   За сумлінну працю та вагомий внесок у всебічний розвиток підростаючого покоління  Венціславський Іван та Саксонова Катерина нагороджені:

 

  • подякою від  Київського міського голови В. Кличко за активну творчу роботу, вагомий внесок у розвиток української культури і мистецтва, високий рівень і виконавську майстерність;

  • медаллю від  Київського національного цирку України «За вагомий внесок у розвиток циркового мистецтва»;

  • подякою від Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради за сумлінну працю, досягнення успіхів у професійній діяльності, вагомий особистий внесок у виховання підростаючого покоління;

  • грамотою від адміністрації НВК № 293  за вагомий особистий внесок у справу виховання і виявлення творчого потенціалу учнів.

  • та інші...